alt
 

Громадська організація «Кияни об'єднуємось» створена в 2009 році.
 
Тоді прості кияни об'єдналися, щоб протидіяти свавіллю "молодої команди" мера Черновецького і припинити знищення рідного міста.
 
Наша мета - зберегти історію, архітектурні пам'ятки, зелені насадження та обличчя Києва для майбутніх поколінь, зробити Київ сучасним, красивим, зручним і затишним європейским містом, але при цьому обов'язково зберегти його унікальний шарм і неповторність. 
 
Але час переконливо доводить, що політики і чиновники не змінять наше місто на краще. Кожна нова влада обіцяє зробити Київ кращим, дбати і захищати інтереси киян, а після виборів розпочинається черговий етап пограбування і знищення столиці. 
 
Замість парків і скверів з'являються численні незаконні забудови. Дитячі майданчики перетворються на будівельні. Гроші з міського бюджету і земля дерибаняться в інтересах наближених до влади корупціонерів.
 
Киян позбавили права голосу в рідному місті, яке кожна влада поступово перетворює на суцільні бетонні джунглі. 
 
Ми вважаємо, що кияни мають право вирішувати, як розвиватиметься Київ. Для цього потрібно відновити в столиці справжнє місцеве самоврядування, брати активну участь в управлінні містом, очистити владу від мародерів, злодіїв і корупціонерів.
 
Час об'єднувати зусилля, щоб змінити місто на краще!


alt
 

Joomla 1.6 Template
Russian English French German Italian Portuguese Spanish Ukrainian