alt

Яка наша мета?
 
Громадська організація «Кияни об’єднуємось» створена у квітні 2009 року, як спроба небайдужих киян зупинити свавілля «молодої команди» космічного мера Черновецького.
 
«Кияни об’єднуємось» - це прості жителі міста, які хочуть бачити Київ сучасним, квітучим і комфортним для життя. Для цього потрібно відновити справжнє місцеве самоврядування, брати активну участь у справах управління столицею і очистити міську владу від злодіїв і корупціонерів.
 
Ми прагнемо зберегти унікальність і самобутність Києва для майбутніх поколінь. Це можливо здійснити через реальну здатність громади впливати на рішення міської влади, яка позбавила киян місцевого самоврядування і механізмів контролю над діями міських депутатів і чиновників.
 
Щоб зберегти унікальну історію і самобутність Києва для нащадків, кияни повинні самі стати владою у своєму місті. Перестати вірити обіцянкам продажних чиновників і депутатів, які приходять до влади, а потім знищують місто, обкрадають киян, цинічно дерибанять міський бюджет, підприємства і землі.

Захистивши Київ від команди мародерів Черновецького і Попова, сьогодні ми змушені захищатися від безмежних апетитів команди Віталія Кличка. 

Адже замість дитячих майданчиків, парків та скверів продовжують рости новобудови. Триває знищення архітектурних та історичних пам'яток міста. 

Замість нормальних доріг – ями. Замість зручного громадського транспорту - металобрухт радянських часів. Вільний простір киян віддали стихійним ринкам, незаконним МАФам і парковкам. 

Міська влада відверто знущається над киянами драконівськими тарифами, знищенням культурно-історичних пам’яток, варварськими вирубками парків, скандальними забудовами, нахабним ігноруванням громадської думки. 
 
Ми не будемо мовчати! Хто, як не ми зможемо захистити Київ від продажних політиків та корумпованих чиновників?
 
Час переконливо довів, що старі політики і чиновники не змінять місто на краще. Вони йдуть у владу, щоб заробити гроші і примножити власні статки. Місто і проблеми його жителів їх не хвилюють. Зробити Київ справжнім європейським містом можуть лише самі кияни, якщо об’єднають зусилля.


alt
 
Довкола чого ми об'єднуємось:
 
1. Відновлення справжнього місцевого самоврядування. Саме громада повинна вирішувати, як буде розвиватися Київ;
2. Ліквідації монополії комунальних підприємств, обґрунтованої і зрозумілої тарифної політики;
3. Прозорих земельних аукціонів, відкритості міського бюджету;
4. Відповідальності депутатів Київради перед виборцями;
5. Очищення міської влади від продажних корупціонерів і хабарників;
6. Проведення обов’язкових громадських слухань із важливих питань розвитку міста;
7. Мораторію на забудови історичного центру Києва, припинення всіх незаконних забудов, що ведуться з порушенням законодавства.
8. Припинення знищення зелених зон міста, парків, скверів.
9. Створення сучасної, якісної міської інфраструктури (транспорт, торгівля, освіта, медицина, відпочинок, спорт)
10. Перетворення Києва на сучасне, ділове, туристичне місто європейського рівня. 
 
Маєте власні ідеї, пропозиції, як змінити Київ на краще? Тоді приєднуйтесь до нашої команди! Разом – ми сильніші!

Ze-widget example
Joomla 1.6 Template
Russian English French German Italian Portuguese Spanish Ukrainian