Громадська організація «Кияни об’єднуємось» – об’єднання ініціативних та небайдужих громадян для здійсненні системних змін на рівні районів і міста Києва, побудові дієвої системи місцевого самоврядування, створенні механізмів контролю громади за діяльністю місцевої влади.

Мета створення та діяльності організації: об’єднання небайдужих та свідомих киян навколо ідей та принципів місцевого самоуправління, самоврядування та самоорганізації. Ми переконані, що лише активна участь громадськості в управлінні справами власного будинку, вулиці, мікрорайону, району чи міста, зможе допомогти у вирішенні актуальних проблем району чи міста. 

Засади діяльності:

 • Активності та іціативності.
 • Свідомої громадянської позиції.
 • Соціальної відповідальності.
 • Рівності прав і можливостей.
 • Відкритості та солідарності.


Першочергові завдання:

 • привернути увагу киян до найбільш актуальних проблем районів та міста Києва;
 • об'єднати активних мешканців будинків, мікрорайонів, районів та міста навколо важливих проектів для вирішення проблем міського значення;
 • створення мережі осередків організації
 • розробка проектів для вирішення проблем районів і міста Києва;
 • залучення киян до активного суспільно-політичного життя, реалізації програм спрямованих на покращення ситуації в районі, місті, а надалі і в державі;
 • створення механізму контролю роботи міської влади. 

Учасниками ГО «Кияни об’єднуємось» можуть бути соціально-активні громадяни України, які досягли 18-річного віку, незалежно від походження, політичних вподобань, соціального статусу, діяльності, що поділяють принципи діяльності організації.

Брати участь у діяльності руху можуть всі неполітичні громадські об’єднання та ЗМІ, трудові колективи, творчі спілки, об’єднання, благодійні фонди, представники бізнес-еліти районів, що поділяють мету та цілі організації.

Наразі ГО «Кияни об’єднуємось» проводить активну підготовчу роботу по розробці соціально-політичних проектів для реалізації в районах та місті Києві. Для цього руху потрібна якомога більша підтримка прихильників у кожному домі, районі та Києві для проведення роз’яснювальної роботи з громадянами, щодо можливості участі у різноманітних напрямках діяльності організації , спрямованої на покращення життя кожного мешканця будинку, району чи міста шляхом вирішення конкретних нагальних проблем міста та покращення життя його мешканців.

Всі програми та наміри руху формуються не як розмиті та абстрактні роздуми в масштабах країни, а як чіткі та реальні пропозиції для кожного району та міста Києва. Основою для цих документів є стратегія «Відродження Києва» що буде враховувати реальне становище справ у важливих сферах життєдіяльності міста а також містити конкретні пропозиції та кроки, щодо покращення існуючої ситуації, що можна адаптувати до місцевого, регіонального та національного форматів.

Напрямки діяльності:

1. Відповідальна міська громада
2. Культурний розвиток міста 
3. Сучасна транспортна інфраструктура
4. Відновлення місцевого самоврядування 
5. Реформування житлово-комунального господарства 
6. Збереження історичного обличчя Києва 
7. Київ - зелена столиця 
8. Відпочинок, дозвілля і спорт

Механізм прийняття та узгодження рішень.

За кожен напрямок діяльності руху відповідає особа або ініціативна група осіб. Всі рішення приймаються колегіальним органом.

Інформація про всі нагальні та першочергові проблеми збирається через опитування громадської думки киян, сайт організації та особистого спілкування.

Концепція програм приймається на Загальній раді ГО «Кияни об’єднуємось». Кожен з учасників організації має право формувати власне або колективне бачення проблеми, механізмів її вирішення та виносити ці питання на загальне обговорення.

На зібраннях учасників обговорюються найбільш оптимальні шляхи можливого вирішення актуальних проблем і на основі запропонованих кроків здійснюється розробка первинної концепції програми. На обговорення можуть бути винесені декілька концепцій та програм з обґрунтуванням їх доцільності.

ГО «Кияни об’єднуємось» запрошує усіх небайдужих громадян приймати участь у відроджені та розбудові рідного району, міста та держави. Всі учасники організації є прихильниками створення довгострокової соціально-економічної, політичної та духовно-культурної перспективи розвитку Києва та України.

Ми не підтримуємо «вождів», «рятівників нації», популістів або ситуативні партійні проекти.

Ми підтримуємо реальні ідеї змін, що можуть покращити ситуацію у наших подвір’ях, районах, містах та відродити духовність та добробут громадян в столиці справжньої Української держави!

Фільтрувати за назвою
Показати #
#
1
Joomla 1.6 Template
Russian English French German Italian Portuguese Spanish Ukrainian