Iніціативи

 

1. ВІДПОВІДАЛЬНА ГРОМАДАalt

1.1. Відкрити міські Центри надання безкоштовної юридичної допомоги малозабезпеченним киянам. 
1.2. Проводити акції захисту невід'ємних прав киян у разі їхнього порушення або ігнорування міською владою.
1.3. Співпрацювати з громадськими організаціями, об’єднаннями і рухами, які борються за збереження Києва і покращення життя мешканців.
1.4. Заохочувати соціальну активність громадян і громад, через особисту участь в управлінні містом, що даватиме можливість кожному реалізувати свій потенціал, творчу енергію та ініціативу.  
1.5. Бути відповідальними, свідомими та активними киянами, котрі здатні захистити свої інтереси. 

2. КУЛЬТУРНИЙ РОЗВИТОК alt

2.1. Розробити міську програму формування і популяризації образу Києва як унікального історико-культурної пам'ятки Європи і світу.
2.2. Утримувати у належному вигляді архітектурні пам’ятки міста, запобігати їх руйнуванню. Посилити відповідальність за пошкодження або руйнування пам'яток місцевого і національного значення.
2.3. Розробити і прийняти туристичну Стратегію Києва.
2.4. Проводити культурно-мистецькі, творчі, музичні, спортивні заходи, що популяризують українські культуру, історію і традиції. 
2.5. Співпрацювати та обмінюватися досвідом з іншими містами України, щодо реалізації та впровадження новітніх ініціатив, інноваційних концепцій і проектів у різних галузях.

3. ТРАНСПОРТ ЄВРОПЕЙСЬКОГО РІВНЯ alt

3.1. Завершити будівництво метро на Троєщину, забезпечити якісну і зручну транспортну інфраструктуру Лівого берега Києва. 
3.2. Підвищити якість роботи громадського транспорту, виконати благоустрій пішохідних зон, тротуарів, підземних переходів і зупинок.
3.3. Оновити міський парк громадського транспорту з пріорітетом для екологічного громадського транспорту: легкого метро, трамваїв, тролейбусів. 
3.4. Ініціювати проект загального громадського обговорення Генерального плану забудови та розвитку Києва з будівництвом нових мостів, транспортних розв’язок, автошляхів, підземних і наземних паркінгів.
3.5. Розвивати міську велосипедну інфраструктуру (велодоріжки, парковки, прокат).
3.6. Облаштувати сучасні паркувальні майданчики. 

4. ВІДНОВЛЕННЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯalt

4.1. Відновити районні Ради, як необхідну складову системи місцевого самоврядування.  
4.2. Відновити повноваження райрад самостійно вирішувати важливі питання життєдіяльності громад (виділення землі, формування місцевих бюджетів, право встановлювати податки і збори, обирати місцевого поліцейського, директора школи).
4.3. Впровадити відкриту конкурсну систему заміщення вакантних посад державних службовців районного і міського рівня. Вся інформація повинна оприлюднюватися на сайтах відповідних державних установ.
4.4. Започаткувати обов’язкові робочі зустрічі депутатів Київради з виборцями зі звітами про результати виконаної роботи після кожного року перебування на посаді.
4.5. Забезпечити прозорість роботи Київради і КМДА. Проводити засідання Київради та робочі зустрічі з КМДА за участю представників громадськості, лідерів громадських організацій та об’єднань.
4.8. Сприяти активізації та об'єднанню киян на місцях. Підтримувати створення будинкових, вуличних, квартальних комітетів - ОСББ, ОСН. 


5. РЕФОРМУВАННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА 

alt

5.1. Законодавчо закріпити входження прибудинкових територій до власності будинків.
5.2. Відкрити ринок житлово-комунальних послуг для приватних компаній. Це створить конкуренцію послуг, підвищивши якість їхнього надання.  
5.3. Підтримувати впровадження та розвиток енергозберігаючих технологій для міста: води, електроенергії, опалення.
5.4. Проводити поступове оновлення застарілих комунікаційних мереж міста.
5.5. Розробити поетапну міську програму утеплення та ремонту будинків. 

6. ЗБЕРЕЖЕННЯ ІСТОРИЧНОГО ОБЛИЧЧЯ КИЄВА
alt

6.1. Припинити всі незаконні будівництва, що призводять до руйнування історичних пам'яток, спотворення ландшафту, знищення зелених зон.
6.2. Встановити мораторій на будівництво в історичній частині Києва. 
6.3. Привертати увагу громадськості, ЗМІ, правоохоронних органів до випадків незаконних забудов у столиці, знищення зелених зон, руйнування культурно-історичних пам’яток міста, рейдерських захоплень підприємств комунальної власності Києва, будівельних афер.
6.4. Проводити ремонтні, реставраційні та відновлювальні роботи споруд, що представляють історико-культурну цінність, виключно за результатами громадського обговорення.
6.5. Відмінити незаконні землевідведення, здійснені Київрадою у 2006-2010 рр.
6.6. Запровадити для посадових осіб кримінальну відповідальність за фальсифікації громадських слухань, експертних висновків, порушення будівельних норм, силові захоплення земельних ділянок.
6.7. Обмежити автомобільний рух в історичній частині міста. 

7. КИЇВ - ЗЕЛЕНА СТОЛИЦЯalt

7.1. Визначити межі  природно-заповітного фонду Києва, рекреаційних та зелених зон столиці, парків, скверів з категоричною забороною будівельних робіт у таких зонах.
7.2. Збільшити штрафи за незаконну вирубку зелених насаджень, утворення стихійних сміттєзвалищ, забруднення води.
7.3. Ініціювати обов’язкове внесення до заповітного фонду столиці Дніпровских островів (в тому числі Жукового і Труханового) з категоричною забороною будівельних і видобувних робіт в цій місцевості, збереження флори та фауни.
7.4. Ініціювати розробку та впровадження проектів і програм екологічного відновлення та озеленення окремих територій в межах мікрорайонів, районів і міста.
7.5. Запровадити роздільний збір і сортування відходів, встановити контейнери для сотрування сміття. 
7.6. Забезпечити огородження зелених зон міста (клумб, газонів, насаджень).

8. ВІДПОЧИНОК, ДОЗВІЛЛЯ, СПОРТalt

8.1. Відновити постійну роботу районних творчих гуртків, студій та спортивних секцій. 
8.2. Створити зони відпочинку (спортмайданчики, пляжі, набережні) з необхідною інфраструктурою, обладнати окремі місця для вигулу собак, паркувальні майданчики. 
8.3. Популяризувати активний відпочинок і здоровий спосіб життя серед киян. 
8.4. Налагодити співпрацю з закладами позашкільного виховання, школами, органами місцевої влади та самоврядування щодо вирішення спільних проблем територіальних громад.
8.5. Підтримувати талановиту молодь, проводити конкурси молодіжних проектів та ініціатив. 

 
Ze-widget example
Joomla 1.6 Template
Russian English French German Italian Portuguese Spanish Ukrainian